Informace pro firmy

Inzerát vystavený na stránkách praceOK.cz osloví spoustu zájemců s různým vzděláním z celé České republiky.
 
Hledáte pracovníka na nekvalifikovanou profesi nebo naopak odborníka-vysokoškoláka? Jste na našich stránkách zcela správně.
 

Zobrazení inzerátu proběhne ihned po vyplnění všech povinných polí a po uložení kompletního inzerátu. Máte možnost vložit ilustrativní fotografii nabízené pracovní pozice stejně jako GPS souřadnice Vaší společnosti, aby zájemce přesně věděl, kde Vás najde. Faktura za vystavení inzerátu na našich stránkách Vám dorazí mailem společně s potvrzením o úspěšném vložení inzerátu. Do každého inzerátu je možno zadat jen jednu nabídku.

Pokud obdržíte málo reakcí na Váš inzerát, zkuste se na něj podívat znovu s odstupem času. Je možné, že jste potenciální zájemce o práci nechtěně odradili příliš vysokými požadavky. Vámi vložené inzeráty můžete libovolně upravovat. Více odpovědí určitě získáte, pokud uvedete výši platu, přesnou lokalitu (GPS souřadnice) a pracovní dobu (směnnost). Uchazeče určitě osloví nabídka pracovní pozice, která zní co nejkonkrétněji. Proto specifikujte přesný název volné pracovní pozice, požadavky na vzdělání a praxi.

Zadejte si vlastní inzerát ještě dnes.

Spolupracujeme